zdj_w_tle.jpg

DUCH I CIAŁO


Pole Dance 

Tańcz na rurze w szkole, która wypromowała pole dance i która wierzy, że taniec na rurze to najlepszy z treningów ogólnorozwojowych. Zapraszamy na autorskie zajęcia z profesjonalnymi tancerzami. Łączymy choreografię z nauką tricków.

Do waszej dyspozycji mamy zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania.Zajęcia odbywają się w cyklu ciągłym, w dniach i godzinach określonych w grafiku.

 


Aerial 

Taniec w powietrzu wspaniale wzmacnia mięśnie i zwiększa gibkość ciała.Jest to forma ćwiczeń kalistenicznych – to oznacza, że jako ciężaru dla mięśni używa się własnej masy ciała. Zajęcia polegają na wykonywaniu akrobacji i figur gimnastycznych na podwieszonych rekwizytach  z wykorzystaniem chusty,  czy aerial hoop. Akrobatyka powietrzna w OH LALA prowadzona jest od postaw przez utalentowaną Agnieszkę Gerlach.

 


Medytacje Kundalini

Delikatna i przyjemna medytacja praktycznie dla każdego. O ile medytacja dynamiczna daje wycisk, to ta idealna jest na wieczór, by siebie dopieścić, odpuścić sobie, wyciszyć się. To medytacja odpuszczania pełna wibrowania. Wibracja ma dobroczynne skutki dla naszego organizmu, to jak „otrząsanie” się ze stresu i emocji, rozpuszczanie naszej „zbroi”, pozwolenie na to, by ciało naturalnie nas prowadziło ku wolności i przyjemności. Same wibracje podobne są zarówno do tych, które odczuwa się po wielkim stresie (wypadek, tragedia), kiedy ciało wytrząsa hormonalny stres, jak i do tych w energetycznym orgazmie całego ciała czy ożywiających ciało ćwiczeniach lowenowskich. W następujących po trzęsieniu i tańcu momentach statyczności i ciszy łatwo jest się więc rozgościć.

 

Joga Kundalini 

Joga kundalini z Marcinem Topolskim to precyzyjne narzędzie do rozwoju fizycznego i osobistego, sposób na odzyskanie lub pogłębienie równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej, uwolnienia się od stresu oraz wejścia na wyższy poziom świadomości. Krija – zestaw ćwiczeń ukierunkowany na konkretne efekty, zarówno fizyczne jak i mentalne. Niesamowite bogactwo tradycyjnych setów pozwala ściśle sprecyzować cel i zdecydowanie podnieść efektywność praktyki, dając przy tym poczucie nowości z każdym kolejnym treningiem. Znajdziesz tu oddech, asany, mudry, ważny jest też odpowiedni czas i kolejność wykonywania poszczególnych asan.

 

Medytacja Dynamiczna

Człowiek Zachodu, żyjący w pędzie i przebodźcowany, nie umie od tak, po prostu usiąść w lotosie i zagłębić się w siebie w błogim spokoju – najpierw potrzebuje się zmęczyć, skontaktować ze swoim ciałem, pozbyć napięć – jednym słowem wyżyć, by móc spokojnie wsłuchać się w siebie, znaleźć ciszę, uporządkować myśli. Ten proces ma wiele zbawiennych „skutków ubocznych”: rozluźnione ciało, wyczyszczone rejestry emocjonalne, przeżyte lub wręcz „wyżyte” emocje, dużo radości z ciała i tańca, a do tego uważności na siebie, nabytej świadomości ciała i emocji, trochę mniej na wadze, z trochę lepszą kondycją i silna wolą.

Dla kogo? Dla tych, którzy są nadmiernie „w głowie“, którym pędzące myśli nie pozwalają usiąść i po prostu się wyciszyć, dla tych, który potrzebują się wykrzyczeć (nasz budynek umiejscowiony jest w szczęśliwym sąsiedztwie biur i możemy w nim wrzeszczeć do woli), pokopać, poszaleć a jednocześnie ustabilizować swoja energię.


Femi Core

to ćwiczenia wzmacniające ciało, zmniejszają i zapobiegają bólom kręgosłupa, pomagają w utrzymywaniu prawidłowej postawy ciała. Ich unikatowym benefitem jest utrzymanie odpowiedniego napięcia mięśniowego oraz wzmocnienie siły mięśni dna miednicy. Przetestowałyśmy – pilates ćwiczony w ciąży bardzo pomaga w porodzie i połogu, a także skraca czas powrotu do formy.


Fit Balet

to połączenie  elementów tańca klasycznego, jazzu pilatesu i barre au soul. Jeśli lubisz drążek baletowy, to na pewno je polubisz. Ten trening gwarantuje wysmuklenie sylwetki, odciążenie i wzmocnienie mięśni kręgosłupa, ujędrnienie i podkreślenie mięśni brzucha, pośladków i ud. 

 


Oh Balet

kształtuje postawę, wzmacnia mięśnie nóg, brzucha i kręgosłupa, zwiększa elastyczność ciała. Ćwiczenia baletowe tak są dobrane i dostosowane, by nadać naszej dorosłej i dojrzałej sylwetce, gracji, elegancji, smukłości. Zajęcia prowadzone przy muzyce poprawią pamięć ruchową, poczucie rytmu i zagwarantują dobry nastrój.    


Twerk

 to energiczne podrzucanie, potrząsanie i spinanie pośladków, a Wine jest płynnym,zmysłowym ruchem bioder.  Twerk to wyzwalający i energetyczny taniec, na zajęciach na przemian pękamy ze śmiechu i z dumy. Fajnie jest nauczyć swoje ciało czegoś nowego. Fajnie jest spocić się przy dobrym dancehallu, a potem potańczyć we własnej kuchni, albo na parkiecie. 


Rehab by Blackroll

jeśli poszukujesz wyciszenia, uwolnienia od stresu i napięć w ciele gwarantujemy,że te zajęcia przyniosą dużą ulgę. Nauczymy jak się rolować,dlaczego to robić i jakie korzyści niesie za sobą rolowanie


Flex&Strong

jeśli zależy ci na poprawieniu elastyczności swojego ciała, jeśli chciałabyś zacząć robić szpagaty i sznurki, jeśli ćwiczysz pole dance i brakuje ci rozciągnięcia i mocy – te zajęcia są dla ciebie. W programie elementy jogi, pilatesu, stretchingu.


Fit Pole

 to specjalnie przygotowany program oparty na podstawach pole dance połączony z intensywnie zróżnicowanymi ćwiczeniami, które poprawiają kondycję, wzmacniają i rzeźbią wszystkie partie mięśniowe oraz skutecznie redukują tkankę tłuszczową.   

 

HOP LALA

JUNGLE KIDS  

czyli wzmacnianie mięśni posturalnych, dbanie o prawidłowa sylwetkę , kształtowanie cech motorycznych takich jak siła , skocznosc, zwinność oraz poprawa koordynacji wzrokowo -ruchowej. Zajęcia z wykorzystaniem różnych przyrządów( kółka, materace,skrzynie,drabinki itd. z elementami akroabatyki,wspinaczki i gimnastyki. Efekt to wzmocnienie koordynacji i zręczności dziecka.

 

  • grupa dla dzieci w wieku 7-13 lat
  • zajęcia będą odbywać się w środy o godzinie 16:00 
  • AKROBATYKA POWIETRZNA

akrobatyka powietrzna dla dzieci w wieku 4 -7 lat  i  8 - 13 lat.  Zajęcia składają się z rozgrzewki, ćwiczeń wspomagających elastyczność i wytrzymałość fizyczną oraz technik związanych z poszczególnymi rekwizytami.

Zajęcia będą odbywać się: 

  • grupa dla dzieci w wieku  4-7 lat we wtorek  godzina 17:00 
  • grupa dla dzieci w wieku 8-13 lat  we wtorek godzina 18:00

 

ROZCIĄGNIĘCIE I GIĘCIE

dla dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat) Trening ten jest nierozłącznym elementem wielu dyscyplin sportowych oraz tańca. Są to fantastyczne zajęcia uzupełniające oraz wprowadzające do każdej dyscypliny sportu.

  • Zajęcia będą odbywać się w poniedziałek  o godzinie 18:00

OH BALET  

 dla dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat). OH Balet nie tylko , ukształtuje prawidłową postawę, czy też doda niezwykłej gracji ruchów, ale także doskonali wnętrze – uczy dyscypliny, wytrwałości i wzmacnia siłę charakteru, które procentują na całe życie. Zajęcia mają na celu zapoznanie dziecka z podstawowymi pozycjami baletowymi, kształtowanie koordynacji ruchowej i świadomości własnego ciała, a także wyrobienie wrażliwości na muzykę klasyczną.

  • Zajęcia będą odbywać się we wtorek  o godzinie 19:00

 

Zajęcia są skierowane do chłopców i dziewcząt którzy  nie mają żadnych przeciwwskazań medycznych do udziału w zajęciach.

Co trzeba ze sobą mieć ?

  • Swobodny strój sportowy np: leginsy,t-shirt,skarpetki/baletki
  • Upięte włosy,
  • Wodę